Obsługa prawna dla firm

Zapewniamy obsługę prawną dla różnego rodzaju przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych: działalności gospodarcze, spółki osobowe i kapitałowe, fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie mieszkaniowe, mikro, średnie i duże przedsiębiorstwa.

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności zapewniamy obsługę na każdym etapie funkcjonowania firmy wobec wszelkich zagadnień prawnych. Doradzamy w zakresie wyboru formy działalności dostosowanej do potrzeb i celów gospodarczych klienta. Zapewniamy doradztwo przy zmianie struktury prowadzonej działalności w związku z rozwojem firmy. Jesteśmy z przedsiębiorcą przy każdej decyzji gospodarczej, przy tworzeniu, zawieraniu i realizacji umów handlowych, negocjacjach biznesowych, rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych.

Specjalizujemy się w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym, karnym gospodarczym (odpowiedzialność członków zarządu), w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.

Obsługa prawna dla firm koncentruje się na:
•    doradztwie w zakresie prawa umów, przy tworzeniu i wykonywaniu umów handlowych, w zakresie współpracy z kontrahentami, przy dochodzeniu należności,
•    udziale w negocjacjach biznesowych,
•    doradztwie przy podejmowaniu decyzji gospodarczych,
•    doradztwie w zakresie pozyskania kapitału,
•    zabezpieczaniu interesów przedsiębiorstwa,
•    reprezentacji w postępowaniach sądowych w imieniu przedsiębiorcy.

W ramach obsługi prawnej klient otrzymuje wysokiej jakości wsparcie prawne i prawno-gospodarcze w bieżących sprawach swojego przedsiębiorstwa. Dla przedsiębiorcy jesteśmy solidnym partnerem w zakresie doradztwa prawnego, prowadzenia spraw przedsiębiorstwa, rozwiązywania sporów sądowych i pozasądowych, pozyskiwania kapitału, a także sprawowania zastępstwa procesowego.

 
Formy współpracy:

  1. Doraźne zlecenia – rozliczamy się za pojedyncze zlecenia.
  2. Umowa ryczałtowa – ustalamy zakres spraw, jakimi się zajmujemy, i dopasowujemy do tego stałe wynagrodzenie w okresie trwania umowy.
  3. Abonament godzinowy – klient w miesiącu ma do wykorzystania określoną liczbę godzin na doradztwo prawne, po przekroczeniu liczby godzin usługi płatne są dodatkowo.