Lexadvisor > Usługi > Dla konsumentów > Doradztwo prawne dla dłużników

Doradztwo prawne dla dłużników

Funkcjonowanie z nadmiarem zobowiązań, kredytów, długów może być uciążliwe. Notoryczne otrzymywanie wezwań do zapłaty, nakazów zapłaty, upomnień komorniczych potęguje stres i zniechęca do życia. Naszym celem jest zapewnienie ochrony prawnej dla dłużnika, który doświadcza różnego rodzaju przejawów problemów finansowych. Wypracowane metody postępowania z wierzycielami gwarantują bezpieczeństwo prawne, finansowe i majątkowe naszego klienta. Doradzamy dłużnikom, jak radzić sobie z problemami finansowymi, jak wychodzić z długów, jak zachować się w sytuacji pojawienia się komornika oraz jakie kroki należy podjąć w celu restrukturyzacji zobowiązań.

Przygotowujemy pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, skargi, sprzeciwy i zarzuty od nakazu zapłaty. Chronimy przed nienależnymi pozwami o zapłatę, niesłusznymi eksmisjami, nieuzasadnionymi roszczeniami wierzycieli. Prowadzimy sprawy klientów przed sądami, bankami i innymi instytucjami.

Pomoc prawna dla zadłużonych Polaków za granicą

Wyjechałeś za granicę, aby zarobić więcej pieniędzy na spłatę swoich długów? Chciałbyś w końcu wrócić do kraju i spędzać więcej czasu z rodziną? Wyjechałeś z Polski, bo miałeś dość windykatorów i komorników? Zauważasz, że na spłatę długów potrzebujesz pracować kolejne kilkanaście lat? Zastanawiasz się, kiedy wrócisz do kraju?

Udzielamy pomocy prawnej osobom zadłużonym, które wyjechały za granicę, aby zarobić więcej pieniędzy na spłatę swoich długów. Doświadczenia w obsłudze osób zadłużonych zdobywane od 2009 roku pozwoliły nam wypracować sprawdzone metody w celu oddłużenia i wyjścia się długów. Jeśli dłużnik posiada zadłużenie w bankach, firmach pożyczkowych, firmach telekomunikacyjnych lub innych tego typu instytucjach, to prawdopodobnie mamy dla takiego klienta rozwiązanie, aby całkowicie pozbyć się długów. Jednym ze sposobów może być upadłość konsumencka. Jednakże wachlarz możliwości i wszechstronne doradztwo dla klienta skierowane jest także na inne rozwiązania.

Zlecając nam prowadzenie sprawy w celu wyjścia z długów, zajmiemy się w Twoim imieniu kontaktami z wierzycielami, bankami, komornikami. Zanalizujemy kwoty, które spłacasz i doradzimy Ci rozwiązania poprawiające płynność finansową. Dzięki naszej pomocy prawnej zaoszczędzisz więcej pieniędzy, które przeznaczysz dla swojej rodziny. W ostatnim czasie obserwujemy znaczny wzrost liczby klientów takich jak Ty. Przebywając za granicą, ich dochody w dużej części przeznaczane są na spłatę długów. Co z tego, że zarabiają w funtach czy euro, skoro prawie wszystko idzie na zobowiązania, które kiedyś powstały i nie dają spokoju. Naszym celem jest przecięcie tej monotonii, polegającej na spłacaniu długów w nieskończoność i zastanawianiu się, kiedy to się skończy.

Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj szczegóły oferty wyjścia z długów. Udostępniamy dla Państwa możliwość bezpośredniego kontaktu z prawnikiem, który wstępnie zorientuje się w Państwa sprawie i przedstawi propozycje wyjścia z długów: biuro@lexadvisor.pl

Nasze usługi

Będą dla Ciebie pracować specjaliści od:

Doradztwa prawno-restrukturyzacyjnego

Problemy finansowe wymagają podjęcia odważnych kroków. Doradzając klientom rozwiązania prawne, dostarczamy skuteczne narzędzia, aby zwiększyć pozycję negocjacyjną wobec drugiej strony. Bankructwo to ostateczne rozwiązanie, którego praktycznie zawsze można uniknąć. Wykorzystamy wszystkie możliwości prawne, gospodarcze i finansowe, by Twoja firma nie utraciła zdolności do regulowania zobowiązań. Prowadząc postępowania mediacyjne, restrukturyzacyjne i upadłościowe, dbamy o Twoje bezpieczeństwo prawne.

Obrony przed komornikiem

Dostałeś wezwanie od komornika? Spodziewasz się, że komornik do Ciebie przyjdzie? Boisz się egzekucji komorniczej? Podejmiemy się obrony Twoich interesów w postępowaniu egzekucyjnym. W Twoim imieniu będziemy negocjować z wierzycielami, bankami, firmami windykacyjnymi. Nasze działania doprowadzą do zawieszenia lub umorzenia postępowania egzekucyjnego, wstrzymania czynności komorniczych i uchylenia zajęć egzekucyjnych.

Ochrony majątku przed egzekucją

Jesteśmy ekspertami w zakresie prawa umów i zobowiązań, nieruchomości, postępowania egzekucyjnego. Rozumiemy, że utrata majątku może znacząco wpłynąć na Twoje dalsze losy. Wiemy, jak zabezpieczyć Twój majątek przed wierzycielami i egzekucją komorniczą. Praktyka i znajomość różnych aspektów prawnych pozwala nam skutecznie ochronić Twój majątek.

Poprawy płynności finansowej

Utrata płynności finansowej może poważnie zaburzyć funkcjonowanie firmy. Skumulowanie się braku nadmiaru zobowiązań i braku zdolności finansowej negatywnie wpływa na relacje z kontrahentami i przyszłość firmy. Jesteśmy ekspertami w zakresie rozwiązywania opisanych powyżej problemów. Poprzez działania prawne, organizacyjne i finansowe poprawiamy Twoje wskaźniki ekonomiczne i gospodarcze. Pomożemy Ci prowadzić biznes w czasach kryzysu, spadku obrotów i nadmiaru zobowiązań. Doradzimy, jak i skąd pozyskać kapitał, aby Twoja firma stanęła na nogi.