Lexadvisor > Usługi > Dla konsumentów > Pomoc w oddłużaniu

Pomoc w oddłużaniu

Doradztwo prawne dla dłużników zapewnia ochronę sytuacji osobistej klienta, ochronę przed działaniami windykacyjnymi, ochronę przed egzekucją oraz nastawione jest na pomoc dłużnikowi w jego problemach z wierzycielami.

Funkcjonowanie z nadmiarem zobowiązań, kredytów, długów może być uciążliwe. Notoryczne otrzymywanie wezwań do zapłaty, nakazów zapłaty, upomnień komorniczych potęguje stres i zniechęca do życia. Naszym celem jest zapewnienie ochrony prawnej dla dłużnika, który doświadcza różnego rodzaju przejawów problemów finansowych. Wypracowane metody postępowania z wierzycielami gwarantują bezpieczeństwo prawne, finansowe i majątkowe naszego klienta. Doradzamy dłużnikom, jak radzić sobie z problemami finansowymi, jak wychodzić z długów, jak zachować się w sytuacji pojawienia się komornika oraz jakie kroki należy podjąć w celu restrukturyzacji zobowiązań.

Przygotowujemy pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, skargi, sprzeciwy i zarzuty od nakazu zapłaty. Chronimy przed nienależnymi pozwami o zapłatę, niesłusznymi eksmisjami, nieuzasadnionymi roszczeniami wierzycieli. Prowadzimy sprawy klientów przed sądami, bankami i innymi instytucjami. Doradzając dłużnikom pokazujemy drogę postępowania, scenariusz w sporze z wierzycielem, aby klient czuł się bezpiecznie i był świadomy tego, co go czeka.

Sprzeciwy od nakazów zapłaty

Gdy nie spłacasz kredytu, to bank lub instytucja finansowa występuje do sądu. Dlatego gdy otrzymasz pismo z sądu z informacją, że jest to nakaz zapłaty, to masz prawo w terminie 2 tygodni odwołać się. Wtedy sprawa trafi na rozprawę, na której będziesz mógł przedstawić swoje argumenty i np. zawrzeć ugodę z wierzycielem, aby uniknąć komornika. W każdym razie złożenie odwołania od nakazu zapłaty, które w terminologii procesowej zwane jest sprzeciwem, zwiększa Twoje bezpieczeństwo prawne.

Przedawnione długi

Dostałeś wezwanie do zapłaty od firmy windykacyjnej, która kupiła dług od banku? Prawdopodobnie ten dług jest przedawniony i możesz go całkowicie anulować. Aby to zrobić, musimy wystąpić do sądu w stosownym trybie. Przyjdź do nas i przedstaw swoją sytuację oraz dowiedz się, jakie przysługują Ci uprawnienia w przypadku stwierdzenia przedawnienia.

Pomoc prawna dla zadłużonych Polaków za granicą

Wyjechałeś za granicę, aby zarobić więcej pieniędzy na spłatę swoich długów? Chciałbyś w końcu wrócić do kraju i spędzać więcej czasu z rodziną? Wyjechałeś z Polski, bo miałeś dość windykatorów i komorników? Zauważasz, że na spłatę długów potrzebujesz pracować kolejne kilkanaście lat? Zastanawiasz się, kiedy wrócisz do kraju?
Udzielamy pomocy prawnej osobom zadłużonym, które wyjechały za granicę, aby zarobić więcej pieniędzy na spłatę swoich długów. Doświadczenia w obsłudze osób zadłużonych zdobywane od 2009 roku pozwoliły nam wypracować sprawdzone metody w celu oddłużenia i wyjścia się długów. Jeśli dłużnik posiada zadłużenie w bankach, firmach pożyczkowych, firmach telekomunikacyjnych lub innych tego typu instytucjach, to prawdopodobnie mamy dla takiego klienta rozwiązanie, aby całkowicie pozbyć się długów. Jednym ze sposobów może być upadłość konsumencka. Jednakże wachlarz możliwości i wszechstronne doradztwo dla klienta skierowane jest także na inne rozwiązania.

Zlecając nam prowadzenie sprawy w celu wyjścia z długów, zajmiemy się w Twoim imieniu kontaktami z wierzycielami, bankami, komornikami. Zanalizujemy kwoty, które spłacasz i doradzimy Ci rozwiązania poprawiające płynność finansową. Dzięki naszej pomocy prawnej zaoszczędzisz więcej pieniędzy, które przeznaczysz dla swojej rodziny. W ostatnim czasie obserwujemy znaczny wzrost liczby klientów takich jak Ty. Przebywając za granicą, ich dochody w dużej części przeznaczane są na spłatę długów. Co z tego, że zarabiają w funtach czy euro, skoro prawie wszystko idzie na zobowiązania, które kiedyś powstały i nie dają spokoju. Naszym celem jest przecięcie tej monotonii, polegającej na spłacaniu długów w nieskończoność i zastanawianiu się, kiedy to się skończy.

Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj szczegóły oferty wyjścia z długów. Udostępniamy dla Państwa możliwość bezpośredniego kontaktu z prawnikiem, który wstępnie zorientuje się w Państwa sprawie i przedstawi propozycje wyjścia z długów: biuro@lexadvisor.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 - liczba głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...