Kontakt

Kancelaria Prawna LEXADVISOR

Warszawa (00-195), ul. Słomińskiego 19 lok. 74
(budynek przy CH Arkadia)
tel. 22 245 32 19

biuro@kancelarialexadvisor.pl

godziny otwarcia: poniedziałek-piątek godz. 9-17

Warunki świadczenia usług prawnych:

 1. Współpraca z nami zaczyna się od spotkania z klientem w kancelarii, gdzie w ramach konsultacji poznajemy problem klienta i jego oczekiwania oraz przedstawiamy rozwiązania, udzielając porady prawnej. Koszt godzinnej konsultacji to 200 zł netto. Nie udzielamy porad przez telefon lub maila. Konsultację można zamówić telefonicznie 22 245 32 19 lub mailowo: biuro@kancelarialexadvisor.pl.
 2. W ramach konsultacji wyceniamy koszt prowadzenia sprawy. Koszt prowadzenia sprawy zależny jest od stopnia skomplikowania sprawy, potencjalnego nakładu pracy, przewidywanego czasu świadczenia obsługi prawnej.
 3. W przypadku zlecenia prowadzenia sprawy podczas pierwszego spotkania koszt konsultacji zostanie wliczony w cenę obsługi prawnej.
 4. Klientom proponujemy trzy alternatywne stawki wynagrodzenia:
  1. Wynagrodzenie jednorazowe – za zajęcie się danym zagadnieniem, poprowadzeniem sprawy, rozwiązaniem problemu.
  2. Wynagrodzenie godzinowe – zajmujemy się sprawą klienta w określonym przedziale czasowym i rozliczamy się za wykonany czas pracy.
  3. Wynagrodzenie ryczałtowe – ustalamy zakres spraw, którymi się zajmujemy w każdym miesiącu oraz ilość czasu, jaki na to poświęcimy, w zamian za stałe wynagrodzenie miesięczne.
 5. Usługi prawne świadczone są przez wykwalifikowanych prawników, adwokatów, radców prawnych oraz specjalistów z zakresu zarządzania i restrukturyzacji z minimum 5-letnim doświadczeniem.

 

Kancelaria Prawna LEXADVISOR jest zastrzeżoną marką handlową LEXADVISOR Sp. z o.o. Spółka LEXADVISOR zarejestrowana jest w rejestrze przedsiębiorców Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000462164, NIP: 5272693830, REGON: 146681633.