> Zleć nam sprawę

Zleć nam sprawę

Świadczymy usługi doradztwa prawnego w obszarze obrotu gospodarczego, wykonywania umów, spraw o zapłatę, przedawnienia roszczeń, prowadzenia działalności gospodarczej, spółek prawa handlowego, spraw finansowych, kredytowych, majątkowych, komorniczych, postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego.

Pierwszym kontaktem z nami jest umówienie się na konsultację w formie stacjonarnej lub online. Konsultacja ma na celu zapoznanie się z tematem przedstawionym przez klienta oraz udzielenie mu informacji i porady prawnej na przedstawiony temat lub także o możliwościach i sposobach dalszego prowadzenia sprawy.

Koszt konsultacji to 300 zł. Konsultacja trwa 45 min.

Umów się na dogodny termin

 

W przypadku zlecenia nam prowadzenia sprawy zaproponujemy Ci trzy alternatywne stawki wynagrodzenia:

  • wynagrodzenie jednorazowe – za konkretne zlecenie, zajęcie się danym zagadnieniem, poprowadzenie sprawy w sądzie, np. sprawa o upadłość konsumencką, postępowanie o zatwierdzenie układu, przygotowanie opinii prawnej, sporządzenie pisma procesowego.

  • wynagrodzenie godzinowe – ustalana jest stawka wynagrodzenia za godzinę naszej pracy i klient płaci za przepracowany czas nad sprawą; minimalna stawka za godzinę to 400 zł netto.

  • wynagrodzenie ryczałtowe – za zajmowanie się ustalonym zakresem spraw za stałe wynagrodzenie miesięczne; minimalna kwota miesięczna to 2000 zł netto.

Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu odpowiedzialności cywilnej zawodowej. Umowa zawarta z PZU S.A., nr polisy 1027232129.

 

Nasze usługi

Będą dla Ciebie pracować specjaliści od:

Doradztwa prawno-gospodarczego

W ramach doradztwa prawno-gospodarczego koncentrujemy się na sprawach biznesowych, relacjach handlowych, obsłudze prawnej przedsiębiorców. Doradzamy formy prawne prowadzenia działalności oraz tworzymy struktury biznesowe dopasowane do potrzeb przedsiębiorcy. Tworzymy umowy handlowe, reprezentujemy w postępowaniach sądowych i pozasądowych, W ramach tego obszaru klient ma do dyspozycji eksperta ds. prawnych i gospodarczych, z którym na bieżąco może rozwijać swój biznes. Wykorzystujemy wszystkie możliwości prawne i gospodarcze, aby zadbać o sukces biznesowy klienta.

Restrukturyzacji zobowiązań firmowych

Dynamiczny rozwój procesów gospodarczych nieustannie polega na zmieniających się regulacjach, trendach rynkowych i ryzykach biznesowych. Prowadzenie firmy i realizowanie wyznaczonych celów wymaga wiedzy i doświadczenia. Aktualna sytuacja gospodarcza stawia pod ścianą przedsiębiorcę. Wymaga to jeszcze większej koncentracji na prowadzeniu firmy, ale – co bardziej istotne – na przewidywaniu negatywnych skutków decyzji gospodarczych. Właśnie po to, aby uniknąć negatywnych skutków lub zamortyzować nadmiar zobowiązań finansowych i wyprowadzić firmę na prostą, mamy gotowe rozwiązania, które chronią firmę przed bankructwem. Dla przedsiębiorcy najważniejsze jest zachowanie źródła dochodu, miejsca pracy. Nasze rozwiązania nakierowane są na wyciągnięciu zalet prowadzonej firmy przy znaczącym ograniczeniu przeszkód. Skutkuje to zmniejszeniem zobowiązań finansowych i odblokowaniu płynności finansowej.

Upadłości konsumenckiej

Jesteśmy liderem w Polsce pod względem liczby składanych wniosków upadłościowych. W latach 2015-2022 przeprowadziliśmy ponad 500 spraw w sądach w całej Polsce. 8 na 10 klientów naszej kancelarii zleca nam prowadzenie sprawy na pierwszej konsultacji o upadłości. Czym jest upadłość konsumencka? To najlepszy sposób na wyjście z długów i odzyskanie spokoju psychicznego. Jeśli masz problemy finansowe i boisz się o swoją przyszłość, to przyjdź do nas na spotkanie, opowiedz o swoich problemach, a my pokażemy Ci drogę do pozbycia się niewygodnych zobowiązań oraz nieprzyjemnych i stresujących sytuacji. Pomożemy Ci odzyskać wiarę w siebie, ponieważ bycie dłużnikiem to nie wstyd.

Ochronie majątku i optymalizacji procesów biznesowych

Ten obszar doradztwa nakierowany jest na czuwaniu przy przedsiębiorcy i nauczeniu go przewidywania różnych scenariuszy. W dzisiejszych czasach temat ochrony majątku i biznesu podejmowany jest bardzo często. Tego typu potrzeby biznesowe wynikają z całkiem rozsądnego i świadomego podejścia. Doradzamy przedsiębiorcy jak wciąż rozwijać się i nie zważać na różne przeszkody. Mamy w tym zakresie różne strategie, które w wielu sytuacjach okazały się niezwykle skuteczne. Naszym celem jest, aby konkretna aktywność przedsiębiorcy, który przynosi mu zyski, była zawsze odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne. Przedsiębiorcy korzystają z ochrony majątku, aby zabezpieczyć się na wypadek niepowodzeń biznesowych, ale także w celu rozwijania się i sukcesji biznesu na dalsze pokolenia.